OLYMP S.A. to spółka zajmująca się produkcją sprzętu siłowego oraz dystrybucją własnych marek sprzętu fitness.

Ponad 50 letnie doświadczenie produkcyjne sprawia, że produkty marki Olymp cechują wyjątkową jakością oraz uznaną na całym świecie biomechaniką działania.

OLYMP S.A. koncentruje swoją działalność na maszynach siłowych. W skład marek Spółki wchodzą OLYMP CLASSIC (marka podstawowego sprzętu fitness – jest to linia wytrzymałych i niezawodnych urządzeń fitness) oraz OLYMP NEW GENERATION (marka premium – sprzętu fitness, który wyróżnia nowoczesny design, funkcjonalność i dobra jakość w przystępnej cenie).

W celu dostosowania oferty do wymagań stawianych przez rynek, Spółka nawiązała współpracę z Core Health & Fitness, tak aby dostosować swoją ofertę do wymagań stawianych przez rynek. Mamy pełną świadomość, że Sprzęt tworzony przez Core Health & Fitness należy do najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych na świecie. Dlatego też mocno wpisuje się w ofertę jaką składamy naszym klientom.

OLYMP S.A. realizuje sprzedaż w kanale B2C oraz poprzez własny sklep internetowy. Poza produkcją, sprzedażą i serwisem. Spółka oferuje również profesjonalne doradztwo przy zagospodarowaniu przestrzeni użytkowej w klubach fitness oraz szerokie wsparcie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność i pomaga zwiększyć przychody klubu. Tym samym maksymalizowana jest stopa zwrotu z danego przedsięwzięcia.

Sprzęt OLYMP S.A. jest dostarczany do odbiorców przy współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami spedycyjnymi oraz kurierskimi lub w formule EXW.

OLYMP S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect w dniu 24 stycznia 2023 r.