POLSKI SPRZĘT FITNESS, KTÓRY PRZETRWA LATA

BUILDING STRENGTH SINCE 1972
Budujemy siłę od 1972 roku

Sprzęty fitness Olymp to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek wśród profesjonalnych urządzeń siłowych. Projektowany i tworzony w Polsce, cieszy się zaufaniem właścicieli klubów fitness i satysfakcją użytkowników od 50 lat!

OLYMP S.A. to spółka o całkowicie polskim kapitale, zajmująca się produkcją sprzętu siłowego oraz dystrybucją własnych marek urządzeń fitness. 50-letnie doświadczenie sprawia, że maszyny siłowe marki Olymp cechuje najwyższa jakość oraz uznana na całym świecie biomechanika działania.

Naszą misją jest budowanie siły. Produkujemy doskonały sprzęt siłowy, aby nasi klienci mogli rozwijać swoje kluby w oparciu o niezawodne i kompleksowe urządzenia fitness, a klienci naszych klientów – harmonijnie i wszechstronnie budować swoją sylwetkę!

Zobacz jak wygląda Klub Up – Fit w Poznaniu, który jest w pełni wyposażony w nasz sprzęt.

 

URZĄDZENIA SIŁOWE O ABSOLUTNEJ WYTRZYMAŁOŚCI

OLYMP S.A. koncentruje swoją działalność na maszynach siłowych – to one są naszą specjalizacją i pasją. Doskonalimy je, aby jak najlepiej łączyć perfekcyjne właściwości biomechaniczne i trwałość. Wytwarzane przez nas urządzenia fitness certyfikowane są znakiem jakości TÜV.

Oferta sprzętów siłowych składa się z dwóch linii: OLYMP CLASSIC – marka podstawowego sprzętu fitness, linia wytrzymałych i niezawodnych urządzeń siłowych oraz OLYMP NEW GENERATION – marka premium sprzętu fitness, wyróżniającego się nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Nasze portfolio, oprócz maszyn siłowych, obejmuje również ławki, stojaki i urządzenia wielostanowiskowe przeznaczone do sal gimnastycznych, rehabilitacyjnych i obiektów sportowych.

ABSOLUTNA WYTRZYMAŁOŚĆ

Jeśli chcesz budować siłę to potrzebujesz sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Od ponad 40 lat Olymp toruje drogę dla produktów wysokiej jakości, zaprojektowanych z myślą o budowaniu siły i wytrzymałości. Dzięki naszemu sprzętowi na siłowni nigdy nie będziesz musiał się martwić, czy Twój sprzęt przetrwa nawet najbardziej ambitne wyzwania.

Produkty Olymp zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​Twoich codziennych treningów i Twojego stylu życia. Nasze portfolio obejmuje maszyny siłowe, ławki, stojaki i urządzenia wielostanowiskowe, przeznaczone do sal gimnastycznych, klubów sportowych i innych obiektów, w których połączenie doskonałych właściwości biomechanicznych i trwałości jest priorytetem.

MADE IN POLAND – DUMNI Z RODZIMEJ PRODUKCJI

Sprzęt fitness marki Olymp został zaprojektowany z myślą o trwałości. Nasze urządzenia siłowe regularnie testujemy w celu oceny zgodności, wytrzymałości, naprężeń rozciągających, deformacji, wstrząsów. Połączenie bezkompromisowego designu, najwyższej jakości materiałów, technologii ulepszanej od pół wieku daje jeden rezultat: niezawodność nawet po wielu latach użytkowania.

Uzupełnieniem oferowanego wyposażenia siłowni jest kompleksowe doradztwo oraz niezawodny, certyfikowany serwis.

Nasze maszyny siłowe są nowoczesne i ergonomiczne, co zapewniają wysoko wykwalifikowani inżynierowie, profesjonalny dział badań i rozwoju oraz osiągnięty mistrzowski poziom w produkcji.

KLUB FITNESS OD A DO Z

OLYMP S.A. to nie tylko niezawodne maszyny siłowe. To pewny partner w biznesie!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie – oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyposażeniu klubu fitness, w tym przy zagospodarowaniu przestrzeni użytkowej, oraz szerokie wsparcie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność i pomaga zwiększyć przychody klubu. Dbając o kompleksowość oferty połączyliśmy siły z uznanym producentem nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń cardio, Core Health & Fitness, które stanowi doskonałe uzupełnienie maszyn siłowych Olymp.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.